Bonucci: Odpowiedzieliśmy na boisku

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci fot.  Grzegorz Wajda

– Juventus zawsze odpowiada na boisku – powiedział obrońca Starej Damy Leonardo Bonucci, po tym jak jego drużyna odwróciła losy rywalizacji w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atletico Madryt.

Czytaj dalej…

– To wspaniały wieczór dla całej społeczności Juventusu. Powiedziano wiele rzeczy, zarówno po pierwszym meczu, jak i w ciągu ostatnich kilku dni, ale Juventus zawsze odpowiada na boisku – powiedział Bonucci.

– Mieliśmy cztery szanse i wykorzystaliśmy trzy z nich. To samo oni zrobili w pierwszym spotkaniu, mając dwie okazje i wykorzystując obie – kontynuował.

– Pokazaliśmy w tym meczu nasze cojones. Rozegraliśmy świetne spotkanie w niesamowitej atmosferze. Kibice na trybunach byli naszym dwunastym zawodnikiem tego wieczoru – powiedział Bonucci.

– Mamy wspaniałego trenera, który poprowadził nas do ćwierćfinału. Wiemy, że to jest piłka nożna, ludzie nie mogą się doczekać naszego błędu, ale trener i drużyna są na tyle duże, że mogą sobie z tym poprawić. Nie było to łatwe, ale zaliczyliśmy udany powrót. To zastrzyk adrenaliny, która będzie nas pchała w kierunku 1 czerwca – dodał.

Komentarze