Bonucci: Musimy dążyć do perfekcji

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci fot.  Grzegorz Wajda

Juventus, dzięki świetnemu spotkaniu rewanżowemu przeciwko Atletico Madryt, awansował do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Teraz Stara Dama będzie musiała zmierzyć się z drużyną Ajaksu Amsterdam, a kilka słów na temat tego starcia powiedział Leonardo Bonucci.

Czytaj dalej…

– Nasi przeciwnicy są sprawni, pełni talentu, dynamiczni, a dodatkowo znokautowali Real Madryt – powiedział obrońca turyńskiego zespołu.

– To wystarczy, aby opisać, z jak trudnym zespołem będziemy mieli do czynienia. Stać nas jednak na kolejne dwa wielkie mecze. Chcemy uszczęśliwić siebie, ale też naszych fanów – dodał Bonucci.

– Jeśli chcemy awansować do półfinału musimy ponownie zagrać jak w drugim spotkaniu przeciwko Atletico. Musimy dążyć do perfekcji w każdym meczu do końca sezonu – skomentował włoski defensor.

– Ronaldo? Tak, to kosmita, który wyczynia niesamowite rzeczy, ale nawet on potrzebuje zespołu. W ostatnim meczu każdy z nas przekroczył swoje granice – zakończył.

Leonardo Bonucci rozegrał w tym sezonie 31 spotkań, w których strzelił dwa gole. Dodatkowo Włoch dorzucił do tego trzy asysty, a wszystkie zdobył właśnie w meczach Ligi Mistrzów.

Komentarze