Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci fot.  Grzegorz Wajda

Bonucci: Musimy dążyć do perfekcji

Juventus, dzięki świetnemu spotkaniu rewanżowemu przeciwko Atletico Madryt, awansował do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Teraz Stara Dama będzie musiała zmierzyć się z drużyną Ajaksu Amsterdam, a kilka słów na temat tego starcia powiedział Leonardo Bonucci.

Czytaj dalej…

– Nasi przeciwnicy są sprawni, pełni talentu, dynamiczni, a dodatkowo znokautowali Real Madryt – powiedział obrońca turyńskiego zespołu.

– To wystarczy, aby opisać, z jak trudnym zespołem będziemy mieli do czynienia. Stać nas jednak na kolejne dwa wielkie mecze. Chcemy uszczęśliwić siebie, ale też naszych fanów – dodał Bonucci.

– Jeśli chcemy awansować do półfinału musimy ponownie zagrać jak w drugim spotkaniu przeciwko Atletico. Musimy dążyć do perfekcji w każdym meczu do końca sezonu – skomentował włoski defensor.

– Ronaldo? Tak, to kosmita, który wyczynia niesamowite rzeczy, ale nawet on potrzebuje zespołu. W ostatnim meczu każdy z nas przekroczył swoje granice – zakończył.

Leonardo Bonucci rozegrał w tym sezonie 31 spotkań, w których strzelił dwa gole. Dodatkowo Włoch dorzucił do tego trzy asysty, a wszystkie zdobył właśnie w meczach Ligi Mistrzów.

Komentarze