Bonucci ma żal do Juventusu. “Upokorzenie, którego doświadczyłem po ponad 500 meczach”

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci IMAGO / motivio

Leonardo Bonucci przerwał milczenie i uderzył w Juventus. Środkowy obrońca wyraził głęboki żal wobec tego, jak potraktował go klub, w którym rozegrał ponad 500 meczów.

  • Leonardo Bonucci opuścił Juventus tego lata
  • Doświadczony obrońca trafił do Unionu Berlin
  • Piłkarz ma żal do Starej Damy o to, jak go potraktowano

Leonardo Bonucci uderzył w Juventus, zarzucając kłamstwo

Leonardo Bonucci może czuć się oszukany po tym, jak władze Juventusu wyrzuciły go z klubu. Doświadczony obrońca nie chciał odchodzić, ale został zmuszony do przenosin do nowej drużyny. Ostatecznie wylądował w Unionie Berlin. W rozmowie z serwisem Sportmediaset zdradził kulisy rozstania ze Starą Damą.

To było upokorzenie, którego doświadczyłem po ponad 500 meczach. Doceniam solidarność wielu zawodników, także obecnych, z Juventusu i innych drużyn. Wszyscy wyrazili współczucie dla lekceważącego zachowania klubu – powiedział Bonucci.

– To nieprawda, że ​wcześniej informowano mnie o chęci zakończenia współpracy po zakończeniu sezonu. Poczułem coś, czytając to w gazetach, aż do 13 lipca, kiedy Giuntoli i Manna przyszli do mnie do domu i poinformowali mnie, że nie będę już częścią składu Juventusu i że moja obecność na boisku utrudni rozwój drużyny – przyznał.

Zobacz także: Wiceprezes Milanu przed derbami: Inter to faworyt do tytułu

Komentarze