Bonucci jednak pozostanie w Serie A?

Leonardo Bonucci
Leonardo Bonucci IMAGO / Alessio Marini

Lazio Rzym finalizuje transfer Matteo Guendouziego i podejmuje kolejne działania na rynku transferowym. Według Gianluki Di Marzio Biancocelesti wznowili rozmowy z Leonardo Bonuccim.

  • Bonucci musi sobie poszukać nowego klubu
  • Juventus nie wiąże już z nim przyszłości i Włoch został odsunięty od składu
  • Lazio wyciąga rękę w kierunku doświadczonego obrońcy

Laizo wznowiło rozmowy z Bonuccim

Lazio wkrótce ogłosi wypożyczenie 24-letniego francuskiego pomocnika z Olympique Marsylia z opcją wykupu za 12 mln euro. Biancocelesti nie zamierzają jednak na tym zakończyć swoich działań na rynku transferowym i chcą dokonać jeszcze jednego wzmocnienia przed zamknięciem się letniego mercato.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Lazio wznowiło rozmowy z Bonuccim, chcąc w ostatniej chwili rozważyć transfer doświadczonego obrońcy, który nie zostanie przywrócony już do pierwszego składu Juventusu pod wodzą Massimiliano Allegriego.

Genoa również jest zainteresowana transferem 36-latka i może zdecydować się na przyspieszenie negocjacji, jeśli Biancocelesti nie sfinalizują transakcji. Union Berlin również był łączony z transferem Bonucciego tego lata, ale zawodnik Juventusu najwyraźniej preferuje opcję pozostania we Włoszech.

Zobacz również: Nie Inter i nie Juventus. Lukaku wraca do Serie A, padło “here we go”

Komentarze