Dobre wieści dla Juve. Ważni zawodnicy wracają po kontuzjach

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Angel Di Maria i Leonardo Bonucci częściowo trenowali w poniedziałek z resztą zespołu i mogą wrócić składu na mecz z Fiorentiną, który został zaplanowany na najbliższą sobotę. To dobre wieści dla Starej Damy zwłaszcza w przypadku Argentyńczyka, który robi różnicę w ofensywie bianconerich.

  • Di Maria i Bonucci trenowali już częściowo z resztą drużyny
  • Obaj są spodziewani do gry w sobotnim meczu z Fiorentina
  • Niebawem do treningów wróci również Paul Pogba

Di Maria, Pogba i Bonucci wracają do gry

Juventus przygotowuje się do środowego starcia w Serie A ze Spezią na stadionie Allianz w Turynie, ale wciąż kilku graczy pozostaje poza składem ze względu na kontuzje. Największymi nieobecnymi są oczywiście Angel Di Maria, Leonardo Bonucci oraz Paul Pogba.

Leonardo Bonucci nadal boryka się z problemem mięśniowym i według Sky Sport wciąż nie jest w pełni sprawny, dlatego najprawdopodobniej nie wystąpi ze Spezią, jednak być może zdąży wrócić na mecz z Fiorentiną. Reprezentant Włoch częściowo trenował dziś rano z zespołem.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Angela Di Marii, który w poniedziałek również wrócił do treningów. Allegri robi wszystko, aby zawodnik zdołał zagrać w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Paris Saint-Germain, jednak włoskie media twierdzą, że Argentyńczyk będzie mógł wystąpić już w sobotnim meczu z Fiorentina, choć na pewno nie od pierwszej minuty.

W najbliższych dniach do treningów powinien również wrócić Paul Pogba, którego po kontuzji łąkotki czekała około pięciotygodniowa przerwa w grze. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie Francuz będzie zdolny zagrać w oficjalnym meczu Starej Damy.

Zobacz również: Możliwy niespodziewany kandydat do gry w kadrze Włoch

Komentarze

Comments 3 comments

Fajnie, że wracają ale Serie A to nie tylko Juve. Warto wspomnieć skoro jesteście w temacie kontuzji, że na przynajmniej 2 najbliższe spotkania (w tym derby Mediolanu) wypada z gry Lukaku. Z kolei Milan zagra bez Rebicia i Origego a już jutro po raz pierwszy od 9 miesięcy po kontuzji do wyjściowego składu wraca Simon Kjaer.

Zapomnij byczq, admin jest za więziennymi więc nie spodziewaj się takich cudów tutaj.
Powrót Kjeara po 9 mięsiącach? eee tam
Kontuzja Lukaku? eee tam
Nowa fryzura Pawła Pogby? OMG MUSIMY O TYM NAPISAĆ