Bologna zatrzymała gwiazdora. Teraz pora na nowy kontrakt

Riccardo Orsolini
Riccardo Orsolini IMAGO / Gruppo LiveMedia

Bologna odrzuciła ofertę OGC Nice za Riccardo Orsoliniego. Teraz klub ze Stadio Renato Dall’Ara będzie pracował nad nową umową dla włoskiego skrzydłowego. Nicolo Schira donosi, że “Rossoblu” zaoferują 26-latkowi czteroletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał dwa miliony euro rocznie.

  • Riccardo Orsolini nie odejdzie z Bologni w tym okienku transferowym
  • Oferta OGC Nice za włoskiego skrzydłowego została odrzucona
  • Teraz “Rossoblu” będą pracować nad nową umową dla wychowanka Ascoli

Riccardo Orsolini zostaje w Bologni

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę, Riccardo Orsolini nie zmieni barw klubowych w tym okienku transferowym. Bologna postanowiła odrzucić ofertę OGC Nice za wychowanka Ascoli.

Teraz przed działaczami klubu ze Stadio Renato Dall’Ara nowe zadanie – przedłużenie umowy z Riccardo Orsolinim. Włoski dziennikarz donosi, że Bologna jest gotowa zaoferować dwukrotnemu reprezentantowi Włoch czteroletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał dwa miliony euro rocznie, czyli najwięcej z całego zespołu.

Riccardo Orsolini występuje w Bologni od 2018 roku. Klub sprowadził Włocha z Juventusu za kwotę 15 milionów euro. Do tej pory wychowanek Ascoli rozegrał w koszulce “Rossoblu” 184 spotkania, w których zdobył 46 bramek oraz zanotował 25 asyst.

Sprawdź także: Beniaminek interesuje się reprezentantem Włoch

Komentarze