Wkrótce wyjaśni się trenerska przyszłość Thiago Motty?

Thiago Motta
Thiago Motta IMAGO / LaPresse

Bologna rozpoczęła pracę nad nową umową dla Thiago Motty, informuje Nicolo Schira. Obecny kontrakt włoskiego szkoleniowca z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Nieoficjalnie mówi się, że 41-latek urodzony w Brazylii jest chętny na dalszą pracę w klubie ze stolicy regionu Emilii-Romanii.

  • Bologna chce przedłużyć kontrakt z Thiago Mottą
  • Władze klubu już rozpoczęły pracę
  • Obecny kontrakt trenera z klubem obowiązuje do końca sezonu

Bologna pracuje nad nową umową dla Thiago Motty

Nicolo Schira za pośrednictwem Twittera poinformował, że Bologna jest gotowa na dalszą współpracę z Thiago Mottą i rozpoczęła pracę nad nową umową dla 41-latka. Obecny kontrakt włoskiego trenera obowiązuje tylko do końca obecnego sezonu.

Nieoficjalnie mówi się, że Thiago Motta jest zainteresowany dalszą współpracą z Bologną. Mimo że 41-letni trener co jakiś czas jest łączony z wielkimi klubami. Włoch był kilkukrotnie przez media łączony z pracą w Paris Saint-Germain, ale Francuzi po rozstaniu z Christophe Galtierem postawili na Luisa Enrique.

Thiago Motta zasiadł za sterami Bologni we wrześniu ubiegłego roku, zastępując w tej roli Sinisę Mihajlovicia. 41-latek poprowadził drużynę “Rossoblu” w 38 meczach i udało mu się zwyciężyć aż 16 z nich. W obecnym sezonie klub ze Stadio Renato Dall’Ara zdołał urwać punkty na wyjeździe Juventusowi.

Sprawdź także: Udinese pochwaliło się transferem. Powrót po kilku miesiącach

Komentarze