Wymiana na linii Bologna – Nottingham? Trwają prace

Remo Freuler
Remo Freuler IMAGO / NurPhoto

Wkrótce może dojść do wymiany zawodników na linii Bologna – Nottingham Forest. Do włoskiego zespołu w ramach wypożyczenia miałby powędrować Remo Freuler, natomiast angielski klub pozyskałby Nicolasa Domingueza. Obie strony pracują nad transakcją, ale są jeszcze pewne nieścisłości – informuje Nicolo Schira.

  • Wkrótce może dojść do wymiany na linii Bologna – Nottingham Forest
  • Na Stadio Renato Dall’Ara miałby trafić Remo Freuler
  • Natomiast do angielskiego klubu powędrowałby Nicolas Dominguez

Bologna pracuje z Nottingham nad wymianą zawodników

Nicolo Schira za pośrednictwem portalu “X” poinformował, że wkrótce może dojść do wymiany pomocników na linii Bologna – Nottingham Forest. Na Stadio Renato Dall’Ara miałby zawitać Remo Freuler, podczas gdy w drugą stronę powędrowałby Nicolas Dominguez.

Włoski dziennikarz informuje, że jednak obie strony nie mogą dojść do porozumienia w kwestii finansowych. Angielski klub oferuje wypożyczenie Szwajcara z opłatą ośmiu milionów euro za transfer argentyńskiego pomocnika, natomiast Bologna oczekuje 12 milionów euro. W najbliższych dniach cała sytuacja powinna zostać rozstrzygnięta.

Remo Freuler w przeszłości miał okazję występować na boiskach Serie A. Reprezentant Szwajcarii przez sześć sezonów bronił barw Atalanty Bergamo. W koszulce “La Dei” rozegrał łącznie 260 spotkań, w których zdobył 21 bramek oraz zanotował 23 asysty.

Sprawdź także: Gwiazda Udinese przeniesie się do Premier League

Komentarze