Bologna dopina jeden z najdroższych transferów w historii klubu

Jesper Karlsson
Jesper Karlsson IMAGO / Pro Sports Images

Bologna jest bardzo blisko dopięcia przeprowadzki Jespera Karlssona. Koszt transferu szwedzkiego napastnika z AZ Alkmaar ma wynieść 10 milionów euro. Jeśli 25-latek trafi ostatecznie na Stadio Renato Dall’Ara, to będzie trzecim najdroższym pozyskanym zawodnikiem w historii klubu – informuje Nicolo Schira.

  • Jesper Karlsson lada moment powinien trafić do Bologni
  • Koszt transferu zawodnika z AZ Alkmaar wyniesie 10 milionów euro
  • Szwed może zostać trzecim najdroższym piłkarzem w historii włoskiego klubu

Jesper Karlsson zasili szeregi Bologni? Porozumienie bardzo blisko

Nicolo Schira poinformował, że Jesper Karlsson jest o krok od zasilenia szeregów Bologni. Wszystkie szczegóły przeprowadzki szwedzkiego napastnika na Stadio Renato Dall’Ara zostały ustalone i teraz pozostaje tylko czekać na to, czy zawodnik nie rozmyśli się z transferu.

Koszt sprowadzenia Jespera Karlssona z AZ Alkmaar może wynieść 10 milionów euro. Jeśli Szwed trafiłby do Bologni, to stałby się trzecim najdroższym pozyskanym zawodnikiem w historii klubu. Ustępowałby miejsca tylko takim zawodnikiem jak Riccardo Orsolini i Musa Barrow.

Jesper Karlsson występuje w AZ Alkmaar od 2020 roku. Do tej pory 11-krotny reprezentant Szwecji rozegrał w barwach holenderskiego zespołu 124 spotkania. W tym czasie udało mu się strzelić aż 46 gole i zanotować 33 asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia 25-latka na 18 milionów euro.

Sprawdź także: Niechciany napastnik Interu może wylądować w Turynie

Komentarze