Napoli zaoferuje gwieździe ulepszoną umowę

Khvicha Kvaratskhelia
Khvicha Kvaratskhelia Pressfocus

Khvicha Kvaratskhelia wyrósł obok Victora Osimhena na największą gwiazdę Napoli. O Gruzina pytają już topowe zespoły europejskie, dlatego włodarze Błękitnych planują ulepszyć jego kontrakt, podwajając zarobki. 

  • Transfer Khvichy Kvaratskhelii okazał się świetną decyzją Napoli
  • Gruzin gra fenomenalnie, a zainteresowanie nim wykazuje już niemal pół Europy
  • Napoli poprawi warunki kontraktowe 22-latka tytułem zabezpieczenia jego przyszłości

Napoli postara się zabezpieczyć przyszłość Kvaratskhelii

Tak fantastycznych rezultatów w tym sezonie pewnie by nie było, gdyby nie Khvicha Kvaratskhelia i Victor Osimhen. Ci dwaj zawodnicy są gwarantem jakości i liczb, których nie brakuje. Sprowadzony latem Gruzin rozegrał już dla Napoli 26 meczów, w których zanotował 12 bramek i 15 asyst. Jego wartość rynkowa od czasu transferu zdążyła osiągnąć czterokrotność wyceny zawodnika za czasów gry w Dinamie Batumi.

Nic więc dziwnego, że możliwość sprowadzenia 22-latka sondują już europejscy giganci. Napoli obawia się utraty gwiazdy, dlatego włodarze klubu podjęli szybko decyzję o poprawieniu warunków kontraktu zawodnika.

Dziennikarze La Gazzetta dello Sport przekazali, że Błękitni gotowi są zaoferować Kvaratskhelii podwojenie aktualnych zarobków. Aktualne wynoszą zaledwie 1.2 miliona euro za rok. Nowa umowa ma obowiązywać do końca czerwca 2028 roku i gwarantować pensję na poziomie 2.8 miliona euro za rok gry. 

Także u nas: Napoli rozpoczyna poszukiwania następcy Osimhena. Kandydat w Bergamo

Komentarze