Napoli wykluczyło zimowy transfer środkowego obrońcy

Kim Min-Jae
Kim Min-Jae Pressfocus

Sytuacja Kima Min-Jae wzbudza we Włoszech coraz większe zainteresowanie. Środkowy obrońca Napoli znalazł się na celowniku coraz większej ilości klubów. Najnowsze informacje w sprawie jego przyszłości przekazał w piątek Ekrem Konur.

  • Kim Min-Jae zdążył wzbudzić zainteresowanie wielu klubów
  • Koreańczyk figuruje już na liście życzeń wielu topowych zespołów, głównie z Premier League
  • Napoli nie zamierza sprzedawać go zimą

Napoli postara się zatrzymać w obrońcę w klubie jak najdłużej

Znakomita była runda jesienna w wykonaniu Napoli. Błękitni nie przegrali żadnego meczu ligowego, a ich przewaga w tabeli nad drugim Milanem wynosi już osiem punktów. Duża w tym zasługa dobrej gry formacji obronnej, w której prym wiódł sprowadzony latem Kim Min-Jae. Reprezentant Korei Południowej szybko zaaklimatyzował się w nowej drużynie i stał ważnym zawodnikiem dla trenera Luciano Spalettiego. 

25-latek szybko podwoił swoją wartość rynkową, a w kolejce po jego transfer ustawiło się już wiele topowych europejskich klubów. Władze Napoli chcą zatrzymać środkowego obrońcę tak długo, jak się tylko da. Może to jednak nie być takie proste. W kontrakcie zawodnika została umieszczona specjalna klauzula odstępnego, która latem umożliwi mu odejście z klubu w razie dużego zainteresowania. 

Ekrem Konur przekazał w piątek, że wśród klubów zainteresowanych stoperem znajdują się: Brighton, Fulham, Manchester United i Tottenham. W ostatnich dniach dołączył do nich również Juventus

Napoli nie zamierza nawet wysłuchiwać ofert za Koreańczyka, jakie wpłyną do klubu w trakcie zimowego okna transferowego. Jego transfer latem wydaje się jednak nieuchronny.

Sprawdź również: Obrońca Udinese na liście życzeń klubów z Premier League

Komentarze