Snajper może opuścić Udinese już po jednym sezonie

Beto
Beto PressFocus

Udinese w lecie może stracić swojego najlepszego strzelca. Beto, który ma na koncie siedem bramek w Serie A, ma być jednym z piłkarzy, o których w kolejnym okienku transferowym poważnie zamierza zabiegać Everton.

  • Beto trafił na Stadio Friuli w lecie 2022 roku
  • Portugalczyk może zmienić klubowe barwy po zaledwie jednym sezonie
  • Napastnikiem Udinese interesuje się Everton

Beto odejdzie po sezonie gry w Udinese?

Everton w ostatnich godzinach zimowego okienka szukał wzmocnienia kadry przed walką o utrzymanie w Premier League. The Toffees ostatecznie nie pozyskali żadnego piłkarza, jednak mieli kontaktować się z Beto, który obecnie reprezentuje barwy Udinese. Zgodnie z doniesieniami Mondo Udinese The Toffees w lecie zamierzają ponowić negocjacje z przedstawicielami Portugalczyka i ekipą ze Stadio Friuli.

Jeżeli była gwiazda Portimonense ma zmienić miejsce pracy po zaledwie jednym sezonie gry, chętni będą musieli wyłożyć około 25 lub nawet 30 milionów euro. W styczniu Udinese niechętnie pochodziło do sprzedaży swojego snajpera, ponieważ w krótkim czasie nie zdołałoby znaleźć dla niego wartościowego następcy.

Nastawienie do rozstania z 25-latkiem ma zmienić się w lecie. Po zakończeniu trwającego sezonu Udinese raczej nie powinno odrzucić propozycji zbliżającej się do 30 mln i pozwoli Beto odejść. Jeżeli wychowanek Tires znacząco poprawi swój obecny dorobek strzelecki, Zebry z pewnością będą mogły zarobić na nim jeszcze więcej.

Komentarze