Berardi znów ma szansę na hitowy transfer

Domenico Berardi
Domenico Berardi IMAGO / Luca Amedeo Bizzarri

Według włoskich mediów Juventus poważnie rozważa transfer Domenico Berardiego jako następcy Angela Di Maria, który rozstał się ze Starą Damą po wygaśnięciu kontraktu.

  • Berardi znów łączony z transferem do Juventusu
  • Zawodnik Sassuolo ma zastąpić w Turynie Di Marię
  • Neroverdi oczekują za swojego gracza 30 mln euro

Berardi następcą Di Marii?

Angel Di Maria oficjalnie opuścił Juventus 1 lipca, gdy jego roczny kontrakt ze Starą Damą wygasł. W składzie turyńczyków zrobiła się luka, którą może wypełnić Domenico Berardi.

Takie informacje przekazuje La Gazzetta dello Sport. Juventus ponownie wyraził zainteresowanie Berardim, a nowy dyrektor sportowy Cristiano Giuntoli jest fanem włoskiego skrzydłowego. Piłkarz w przeszłości wielokrotnie był już łączony z transferem do Turynu, ale operacja nigdy nie została sfinalizowana.

Lazio chciało sprowadzić Berardiego tego lata, ale wycofało się ze względu na cenę Sassuolo wynoszącą 30 milionów euro, co nie powinno stanowić aż tak dużego problemu dla Starej Damy.

Juventus musi teraz przeanalizować ten transfer i może wkrótce skontaktować się z Sassuolo. Jednym z aspektów, który może pomóc przekonać Berardiego, jest obecność w Turynie byłego kolegi z drużyny Francesco Magnanellego, który opuścił sztab trenerski neroverdich, aby pracować z Allegrim.

Zobacz również: Milan szykuje się na kolejne rozstania. Rossoneri negocjują transfer napastnika

Komentarze