Beniaminek Premier League pyta o pomocnika Interu

Roberto Gagliardini
Roberto Gagliardini Italy, Milan, nov 9 2022: Roberto Gagliardini (fc Inter midfielder) seated in the bench prior the kick-off about soccer game FC INTER vs BOLOGNA FC, Serie A 2022-2023 day14 San Siro stadium (Photo by Fabrizio Andrea Bertani/Pacific Press/Sipa USA) 2022.11.09 Mediolan pilka nozna liga wloska Inter Mediolan - Bologna FC Foto Fabrizio Andrea Bertani/Pacific Press/SIPA USA/PressFocus !!! POLAND ONLY !!!

Roberto Galgiardini nie może liczyć na miejsce w wyjściowym składzie Interu i nie jest zadowolony ze swojej roli w drużynie. Sytuację Włocha postara się wykorzystać Nottingham Forest. Gianluca Di Marzio przekazał, że beniaminek Premier League bada możliwość sprowadzenia 28-latka.

  • Roberto Galgiardini nie jest zadowolony ze swojej roli w Interze Mediolan
  • Włoch chciałby grać częściej, a klub wystawił go na listę transferową
  • Złożenie oferty za pomocnika rozważa Nottingham Forest

Gagliardini może przenieść się do Premier League

Nottingham Forest przed sezonem sprowadziło gargantuicznych rozmiarów liczbę nowych graczy, aby zapewnić sobie utrzymanie w Premier League. Nie wszyscy w klubie się jednak sprawdzili. Beniaminek po fatalnym początku sezonu zaczął jednak odnosić zwycięstwa i wygrzebał ze strefy spadkowej. Planuje jednak kolejne transfery, które pomogą ustabilizować sytuację w klubie.

Gianluca Di Marzio przekazał, że władze klubu za cel transferowy obrały pomocnika Interu Mediolan – Roberto Galgiardiniego. 28-latek reprezentuje Nerazzurrich od 2017 roku, jednak od dłuższego czasu jego rola w drużynie jest marginalna. Włoch nie jest zadowolony w Mediolanie i byłby gotów zmienić klub, byleby tylko czuć się ważnym ogniwem składu.

Dlatego też Nottingham Forest wierzy, że uda się przekonać go do przenosin. W klubie panuje debata na temat tego, czy przygotować ofertę za pomocnika jeszcze w styczniu, czy też spróbować pozyskać go dopiero latem. Żadna z tych opcji nie jest wykluczona. 

Gagliardini spędził w tym sezonie na boisku nieco ponad 500 minut, co nie jest dla niego satysfakcjonującym wynikiem. Włochowi nie udało się w 14 spotkaniach zapisać na swoim koncie bramki ani asysty. 

Przeczytaj: Kto zastąpi Skriniara w Interze? Są nazwiska kandydatów

Komentarze