Benevento szykuje wzmocnienia. Polak wśród kandydatów

Kamil Glik
Kamil Glik fot. ASInfo

Benevento, które jest już pewne awansu do Serie A, szykuje wzmocnienia drużyny przed nowym sezonem. Kandydatami do gry w zespole prowadzonym przez Filippo Inzaghiego są Loic Remy, Kamil Glik i Andre Schürrle.

Czytaj dalej…

Zdecydowanie najbliżej podpisania kontraktu z Benevento jest Loic Remy. 33-letni napastnik w poniedziałek przyleciał do Włoch, a we wtorek przejdzie badania medyczne. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, Remy podpisze kontrakt z Benevento, do którego przeniesie się na zasadzie wolnego transferu z Lille.

Zaawansowane negocjacje z reprezentantem Polski

Jak informuje Gianluca Di Marzio, klub prowadzi również zaawansowane rozmowy ze środkowym obrońcą reprezentacji Polski Kamilem Glikiem. 32-latek jest co prawda związany jeszcze roczną umową z Monaco, ale od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem klubu z księstwa. Jego powrót do Włoch, gdzie w przeszłości występował już w barwach Torino, Palermo i Bari jest bardzo możliwy.

Reprezentant Niemiec zasili beniaminka?

Poważnym kandydatem do wzmocnienia Benevento jest również 29-letni reprezentant Niemiec Andre Schürrle. Piłkarz jest związany umową z Borussią Dortmund, ale ostatnio występował na zasadzie wypożyczenia w Spartaku Moskwa. Latem Schürrle ma wrócić do Niemiec, ale raczej nie może liczyć na pozostanie w klubie z Signal Iduna Park.

Komentarze