Belotti zachwycyony atmosferą na Olimpico. “To było magiczne”

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

Andrea Belotti wpisał się w czwartkowy wieczór po raz pierwszy na listę strzelców w koszulce Romy. Włoski napastnik przyczynił się tym samym do wygranej Giallorossich nad HJK Helsininki (3:0). Piłkarz nie krył radości z tego powodu po zakończeniu spotkania.

  • AS Roma odniosła w czwartek pierwsze zwycięstwo w Lidze Europy w tym sezonie
  • Premierowego gola w koszulce Giallossich strzelił Andrea Belotti
  • Włoski napastnik nie krył radość po czwartkowym starciu po zdobyciu bramki

Belotti błysnął na Stadio Olimpico

Andre Belotti w trakcie ostatniego okna transferowego na zasadzie wolnego transferu trafił z Torino do Romy. Tymczasem w czwartkowy wieczór zawodnik rozegrał piąte spotkanie w szeregach rzymian, notując premierowe trafienie.

– To wspaniałe uczucie zdobyć bramkę na tym stadionie. Odczucia po strzelonym golu były magiczne. Byłem podekscytowany, gdy kibice intonowali moje imię. To było coś niesamowitego – mówił Andrea Belotti w rozmowie z DAZN i Sky Sport Italia.

– Jestem zadowolony z gola i mojego występu, biorąc pod uwagę, że przegraliśmy pierwszy mecz z Łudogorcem. To musi być motywacja do stania się silniejszym i lepszym – kontynuował Włoch.

– Kiedy masz kolegów z drużyny, takich jak Pellegrini, Zaniolo i Dybala, wszystko staje się łatwiejsze dla napastnika. Mają niezwykłe umiejętności techniczne i potwierdzają je w każdym meczu – zaznaczył piłkarz.

Już w najbliższy weekend Roma rozegra kolejne spotkanie ligowe. Rywalem stołecznej ekipy będzie Atalanta.

Czytaj więcej: Wejście smoka Dybali, zabójcze dwie minuty Romy

Komentarze