Belotti odrzucił propozycję Torino, puszczając oko w kierunku lidera Serie A

Andrea Belotti
Andrea Belotti fot. PressFocus

Andrea Belotti wygląda na to, że latem zmieni klub. Corriere dello Sport poinformowało, że reprezentant odmówił przedłużenia umowy z Torino.

  • Coraz bardziej realne wydaje się rozstanie Andrei Belottiego z Torino
  • 28-latek nie kwapi się do parafowania nowego kontraktu z klubem z Turynu
  • Niewykluczone, że zawodnik latem zakotwiczy w Milanie

Belotti myślami poza Turynem

Andrea Belotti trafił do Torino w 2015 roku z Palermo. Zawodnik kosztował wówczas ponad osiem milionów euro. W swoim piłkarskim CV piłkarz ma też Albinoleffe. Obecny kontrakt Belottiego z ekipą z Turynu obowiązuje do końca sezonu, więc nie milkną doniesienia na temat przyszłości 28-latka.

Tymczasem Corriere dello Sport podaje, że Belotti ostatnio odrzucił propozycję przedłużenia umowy od Torino. W związku z tym potwierdzają się wcześniejsze medialne spekulacje, że Włoch myślami jest już poza ekipą ze Stadio Olimpico.

Jakiś czas temu pojawiały się we włoskich mediach, że Belotti może zasilić szeregi Milanu. Wygląda na to, że temat może wrócić. Biorąc pod uwagę, że aktualnie ofensywa Rossonerich opiera się na weteranach takich jak Zlatan Ibrahimović, czy Olivier Giroud, mogłaby to być ciekawa opcja dla klubu z San Siro.

W tym sezonie reprezentant Włoch wystąpił w 15 spotkaniach, w których zdobył cztery bramki. Ponadto na koncie piłkarza jest jedna asysta. Belotti od 2016 roku jest powoływany do drużyny narodowej. Jak na razie w koszulce Squadra Azzurra piłkarz zaliczył 41 meczów, zdobywając w nich 12 bramek.

Czytaj więcej: Milan odrzuca ofertę PSG za Leao

Komentarze