Bellerin na liście życzeń Jose Mourinho

Hector Bellerin
Hector Bellerin Pressfocus

Hector Bellerin odzyskał blask podczas wypożyczenia do Realu Betis. Defensor dalej posiada ważny kontrakt z Arsenal, jednak nie zamierza kontynuować kariery w Londynie. Według źródeł Calciomercato, o podpis Hiszpana powalczy teraz AS Roma.

  • Hector Bellerin szuka najlepszego rozwiązania dla swojej kariery
  • Obrońca poinformował już Arsenal, że najchętniej pozostałby w Realu Betis
  • Ekipa z Andaluzji posiada jednak ograniczony budżet, co otwiera drzwi przed AS Roma

Bellerin na radarze AS Roma

Hector Bellerin związany jest z Arsenal do 2023 r. Odkąd trafił do Londynu jego kariera stała w miejscu. Po drodze zdarzyło się też parę kontuzji, ale drugie życie odzyskał w Hiszpanii. Tam odegrał kluczową rolę w Realu Betis. Sezon zwieńczył wygraną w Pucharze Króla i najchętniej dalej zostałby w Sewilli.

Kanonierzy jednak nie dogadali się z Andaluzyjczykami. Kwestią niezgody okazały się finanse. Wszystko przez spore zarobki piłkarza, które wynoszą aktualnie 100 tys. funtów. Ostatnimi miesiącami pensja piłkarza była opłacana przez dwa kluby, więc problemy pojawiły się dopiero pod koniec wypożyczenia.

Zdaniem dziennikarzy Calciomercato, całą sytuację spróbuje wykorzystać AS Roma. Podobno Jose Mourinho jest zwolennikiem ciężkiej pracy Bellerina i chętnie widziałby go w swoim zespole. Po triumfie w Lidze Konferencji rzymian czeka interesujące lato pod względem ruchów na rynku transferowym.

Czytaj więcej: Sezon Polaków. Przeciętność i kilku pozytywnych bohaterów

Komentarze