Torino wytypowało następcę Gleisona Bremera

Jason Denayer
Jason Denayer Pressfocus

Kwestia przyszłości Gleisona Bremera została w sobotę rozwiązana. Brazylijczyk zdecydował się na przenosiny do Juventusu, a Torino na transakcji zarobi ok 35 milionów euro. Gianluca Di Marzio poinformował, że Byki pracują już nad transferem jego następcy, którym może zostać Jason Denayer.

  • Gleison Bremer przeszedł już testy medyczne przed transferem do Juventusu
  • O gracza starał się Inter Mediolan, ale finalnie to Stara Dama przekonała Brazylijczyka do przenosin
  • Torino postara się o transfer jego następcy, którym ma zostać Jason Denayer

Belg ekonomiczną opcją zastępczą dla Bremera

Transfer Gleisona Bremera do Juventusu nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale media nie mają wątpliwości, że podpisze on kontrakt ze Starą Damą. Brazylijczyk był w trakcie zaawansowanych negocjacji z Interem Mediolan, jednak opieszałość działaczy zadziałała mocna na ich niekorzyść. 

Po odejściu Brazylijczyka w defensywie Torino powstanie spora dziura, którą klub musi szybko zapełnić. Kandydatów było kilku, ale jak twierdzi Gianluca Di Marzio władze Byków podjęły już decyzję, kto zastąpi w drużynie Bremera.

Włoski dziedznikarz przekazał w środę, że Torino negocjuje transfer Jesona Denayera. Belg pozostaje aktualnie bez klubu po tym, jak wygasła jego umowa z Olympique Lyon. Informacje te potwierdziło także Sky Sport Italia 27-latek jest w stałym kontakcie z klubem z Turynu, a jego transfer może zostać sfinalizowany jeszcze w tym tygodniu.

Sprawdź też: Roma wznowiła rozmowy w sprawie byłej gwiazdy Torino

Komentarze

Comments 2 comments