Napastnik Interu nie planuje powrotu do Anglii

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Pressfocus

Romelu Lukaku latem wrócił do Interu Mediolan, dokąd wypożyczyła go Chelsea Londyn. Angielskie media spekulowały, że Graham Potter mógłby chcieć jego powrotu do drużyny The Blues. Zdaniem dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport, Belg nie ma zamiaru wracać do Londynu.

  • Graham Potter zdaniem mediów chciałby mieć okazję współpracować z Romelu Lukaku
  • Belg dobrze czuje się jednak w Mediolanie
  • Zdaniem włoskich dziennikarzy nie ma on zamiaru wracać do Cheslea

Lukaku chce zapomnieć o grze na Stamford Bridge

Stosunkowo szybko po powrocie do Interu Mediolan latem 2022 roku Romelu Lukaku doznał kontuzji, który znów wykluczyła go z gry na wiele tygodni. Mimo to sztab szkoleniowy był zadowolony z postawy Belga w początkowych meczach sezonu i chciałby przedłużyć z nim współpracę. 

Angielskie media spekulowały, że nowy trener Chelsea Londyn – Graham Potter, może mieć inne plany względem Lukaku niż Thomas Tuchel. Ich zdaniem Anglik mógłby chcieć sprowadzić Belga z powrotem na Stamford Bridge. Stoi to w sprzeczności z postawą 29-latka, który nie planuje wracać do Londynu. Takie informacje przekazali dziennikarze La Gazzetta dello Sport

Inter Mediolan pracuje już nad ponownym wypożyczeniem rosłego napastnika, który dobrze czuje się w Mediolanie. Lukaku chciałby na stałe wrócić do Interu i zostawić za sobą negatywne wspomnienia z czasów gry na Stamford Bridge.

Komentarze

Na temat “Napastnik Interu nie planuje powrotu do Anglii

Chcieć to on sobie może. Ma kontrakt i jak Chelsea nie zgodzi się na kolejne wypożyczenie, to latem będzie powrót do angoli. No chyba, że inter wyczaruje 70 – 100mln za niego (choć nie jest wart tej kasy)