Hitowe przenosiny Bereszyńskiego na ostatniej prostej

Bartosz Bereszyński
Bartosz Bereszyński PressFocus

Bartosz Bereszynski w ciągu najbliższych dni powinien zostać ogłoszony jako nowy zawodnik Napoli – podaje dobrze zorientowany na rynku transferowym Fabrizio Romano. Wszechstronny defensor w Neapolu ma być zmiennikiem Giovanniego Di Lorenzo.

  • Bartosz Bereszyński odchodzi z Sampdorii
  • Nowym klubem Polaka będzie Napoli
  • Znamy szczegóły tej transakcji

Nowe wyzwanie “Beresia”

Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi przez Fabrizio Romano, Bartosz Bereszyński podczas najbliższego styczniowego okienka transferowego przeprowadzi się z Sampdorii Genua do Napoli. Transakcja jest już na ostatniej prostej i powinna zostać potwierdzona w ciągu kilku najbliższych dni. “Bereś” w Neapolu ma pełnić rolę zmiennika Giovanniego Di Lorenzo.

Prawy obrońca przeniesie się do Napoli na zasadzie wypożyczenia z Sampdorii Genua. “Azzurri” zapewnią sobie możliwość wykupu karty zawodniczej etatowego reprezentanta Polski.

W przeciwną stronę powędruje Alessandro Zanoli. W ramach tej transakcji klub ze Stadio Diego Armando Maradona skróci również czasowy pobyt Nikity Continiego na Stadio Luigi Ferraris.

50-krotny reprezentant Polski z powodzeniem występuje w koszulce drużyny popularnych “Blucerchiatich” od stycznia 2017 roku, kiedy to trafił do Italii za niespełna 2 miliony euro z Legii Warszawa. 30-letni defensor wcześniej był łączony też z Romą, Juventusem oraz Torino.

Bartosz Bereszyński, który ma za sobą świetne mistrzostwa świata w Katarze, podczas aktualnej kampanii rozegrał 24 spotkania. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 3 miliony euro.

Komentarze