Kolejny klub włączył się do walki o Bereszyńskiego

Bartosz Bereszyński
Bartosz Bereszyński PressFocus

Torino jest następnym włoskim zespołem, który na poważnie zainteresował się Bartoszem Bereszyńskim. Wcześniej w kontekście prawego obrońcy mówiło się o Romie oraz Juventusie.

  • Bartosz Bereszyński ma za sobą bardzo dobry mundial
  • Reprezentant Polski był jednym z najlepszych piłkarzy “Biało-Czerwonych”
  • Świetne występy nie przeszły bez uwagi włoskich klubów

Gdzie przeprowadzi się Bartosz Bereszyński?

Coraz więcej wskazuje na to, że Bartosz Bereszyński już niedługo odejdzie z Sampdorii Genua. Prawy defensor nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy, ponieważ jego sytuację od kilku tygodni obserwują takie zespoły jak Roma czy Juventus, a teraz do grona drużyn zainteresowanych usługami 30-latka podobno dołączyło też Torino.

Włodarze “Byków” oferują za kartą zawodniczą bocznego obrońcy 3-4 mln euro, co może okazać się zbyt niską kwotą. Wszechstronny piłkarz rozegrał bowiem bardzo dobre mistrzostwa świata w Katarze, gdzie wraz z “Biało-Czerwonymi” dotarł do etapu 1/8 finału. Wielkim atutem “Beresia” jest możliwość gry na obu stronach defensywy, co na pewno jest cenione przez trenerów.

50-krotny reprezentant Polski występuje w koszulce drużyny popularnych “Blucerchiatich” od stycznia 2017 roku, kiedy to przeprowadził się na Stadio Luigi Ferraris za niespełna 2 miliony euro z Legii Warszawa. Wcześniej mierzący 183 centymetry wzrostu zawodnik przywdziewał barwy dwóch poznańskich ekip – Lecha oraz Warty.

Bartosz Bereszyński podczas aktualnej kampanii rozegrał 24 spotkania. Fachowy serwis “Transfermarkt” wycenia go na 3 miliony euro.

Komentarze