Liverpool rozważa złożenie oferty za pomocnika Interu

Nicolo Barella
Nicolo Barella Pressfocus

Inter Mediolan zrobił duży krok w stronę awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Nerazzurri wygrali w Lizbonie z Benfiką 2:0, a bardzo udane zawody rozegrał Nicolo Barella. Sky Sports donosi, że pomocnik jest uważnie obserwowany przez Liverpool. The Reds myślą o złożeniu oferty za Włocha.

  • Liverpool latem postara się przede wszystkim o wzmocnienie formacji pomocy
  • Jednym z rozważanych przez niego zawodników jest Nicolo Barella
  • Inter nie rozważa obecnie rozstania z gwiazdą linii pomocy

Barella może być za drogi dla Liverpoolu

Inter Mediolan nie był faworytem meczu w Lizbonie, jednak udało mu się wygrać 2:0 z Benfiką, co znacznie przybliżyło go do awansu do półfinału Ligi Mistrzów. MVP Spotkania wybrano Alessandro Bastoniego, choć o miano to walczył również strzelec gola na 1:0, Nicolo Barella. 

Pomocnik rozegrał bardzo udane zawodny w Lizbonie, a media donoszą, że kilka europejskich klubów interesuje się Włochem. Redakcja Sky Sports wskazuje, że 26-latek znajduje się na liście życzeń Liverpoolu.

The Reds potrzebują latem wzmocnić linię pomocy, a Barella postrzegany jest za idealnego kandydata. Liverpool obserwuje kilku innych pomocników, jednak Juergen Klopp bardzo wysoko ceni sobie umiejętności Barelli, który notuje w Interze znakomite liczby. Klub rozważa złożenie oferty za zawodnika wicemistrza Włoch. Inter nie jest jednak skłonny rozstawać się ze swoją gwiazdą i nawet oferta rzędu 70 milionów euro może go nie przekonać do zmiany zdania. 

U nas również: Inter bliski awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Inzaghi: nie szukam zemsty

Komentarze