Barella: Jestem gotowy umrzeć za Conte

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

W niedzielę wieczorem zostaną rozegrane we włoskiej Serie A Derby d’Italia. Nicolo Barella, środkowy pomocnik Interu Mediolan, powiedział, że jego zespół od Juventusu FC różni jedynie doświadczenie.

Czytaj dalej…

– Conte ma inne nastawienie w porównaniu do większości trenerów. Mówiąc do ciebie, przekazuje ci coś nowego – powiedział Barella w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Ja jestem gotowy za niego umrzeć i to tyczy się wszystkich jego zawodników. To robi różnicę. Dalibyśmy się zabić za tego trenera. Widzieliście jak drużyny Conte biegają w trakcie meczów? Tutaj nie chodzi tylko o przygotowanie fizyczne. Tutaj istotny jest jego przekaz, który mamy w naszych głowach – dodał.

Drużyna z San Siro jest liderem tabeli z kompletem 18 punktów. Bianconeri tracą do nich dwa “oczka”. – Jedyną różnicą między Interem i Juventusem jest teraz doświadczenie. Oni znają się jako grupa już od dłuższego czasu. Nasz trener wymaga od nas wykonywania określonych rzeczy i to przekłada się na praktykę, dlatego uważam, że jesteśmy na tym samym poziomie – stwierdził.

Komentarze