Barcelona w trakcie analizy ew. transferu Lautaro

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dał do zrozumienia, że klub z Katalonii cały czas rozważa pozyskanie Lautaro Martineza z Interu Mediolan. Argentyńczyk już od kilku miesięcy łączony jest przez media z przeprowadzką z Włoch do Hiszpanii.

Czytaj dalej…

Sternik Blaugrany zasugerował, że negocjacje z władzami Nerazzurrich mogą być wznowione jeszcze tego lata.

Napastnik Interu jednak dołączy do Barcy?

– Najbliższe okno transferowe będzie wyjątkowe. Wielkie klubu będą w pewnym stopniu ograniczone z powodów ekonomicznych. W każdym razie Barcelona zawsze odgrywa jedną z kluczowych ról w trakcie sesji transferowej – rzekł sternik Dumy Katalonii w rozmowie z TV3.

– W kontekście Lautaro Martineza negocjacje są obecnie zawieszone. Rozmawialiśmy z działaczami Interu kilka tygodnii temu. Jesteśmy aktualnie w fazie analizy – zaznaczył Bartomeu.

Przyszłość Messiego w stolicy Katalonii!

Prezydent hiszpańskiego klubu odniósł się również do rozmów w sprawie nowego kontraktu dotyczących Leo Messiego.

– Rozmawiamy z Leo, rozmawialiśmy i będzie na pewno jeszcze rozmawiać – mówił Bartomeu.

– To najlepszy piłkarz w historii. Messi ma przed sobą jeszcze wiele lat gry, cały czas jest w świetnej dyspozycji – kontynuował 57-latek.

– Nie mam żadnych wątpliwości, że będzie kontynuował swoją karierę w Barcelonie. Zresztą jego miejsce w tym klubie będzie także po zakończeniu piłkarskiej kariery – skwitował Bartomeu.

Komentarze