Allegri zadowolony mimo porażki z Barceloną

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri PressFocus

W rozegranym w niedzielę towarzyskim spotkaniu o Puchar Gampera Juventus wysoko 0:3 przegrał z Barceloną. Wynikiem tego meczu nie przejmuje się jednak szkoleniowiec Starej Damy Massimiliano Allegri, który uważa, że jego drużyna rozegrała dobre spotkanie i zapewnił, że będzie gotowa na pierwsze ligowe spotkanie z Udinese Calcio.

  • W niedzielnym meczu o Puchar Gampera Juventus wysoko 0:3 przegrał z Barceloną
  • Trener Starej Damy Massimiliano Allegri mimo porażki był zadowolony z postawy swojej drużyny w tym meczu
  • Juventus nowy sezon Serie A rozpocznie 22 sierpnia wyjazdowym meczem z Udinese Calcio

Allegri: będziemy gotowi na początek sezonu

– Przykro mi z powodu tego wyniku, ale drużyna zagrała dobre spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Wszyscy jesteśmy razem zaledwie od trzech dni. Musimy znaleźć również naszą najlepszą formę. Oni byli pod tym względem przed nami, ale jestem zadowolony z tego, co pokazała drużyna – powiedział Allegri.

– Straciliśmy dwie bramki, których można było uniknąć. Ważne jest jednak to, aby być gotowym na 22 sierpnia i zdobyć trzy punkty w Udine – dodał szkoleniowiec Juventusu.

Od pierwszej minuty w ataku Juventusu wystąpił Cristiano Ronaldo, którego po przerwie zmienił Dejan Kulusevski. Allegri ma również nadzieję, że do jego dyspozycji na pierwsze spotkanie będzie Paulo Dybala.

– Ronaldo dobrze trenuje i jest w dobrej formie. Tak jak zawsze jest do dyspozycji drużyny. Wkrótce wróci również Dybala. 22 sierpnia będziemy w odpowiednim zestawieniu – powiedział Allegri. – Z Dybalą jest wszystko w porządku, wróci we wtorek. Będzie również gotowy na sobotę i myślę, że odegra jakąś rolę w meczu – dodał.

Zobacz także: Juventus oddala się od pozyskania Locatelliego

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22. sierpnia 2021 18:24.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze