Balotelli wyląduje w trzeciej lidze?

Mario Balotelli
Mario Balotelli fot. Getty Images

Krnąbrny Mario Balotelli zagra w trzeciej lidze włoskiej? Odważną próbę sprowadzenia do siebie byłego reprezentanta Włoch podjęli przedstawiciele Como 1907.

Czytaj dalej…

Brescia Calcio jest kolejnym klubem, który stracił cierpliwość do 29-letniego napastnika. Balotelli zraził do siebie włodarzy swoim niezrozumiałym zachowaniem po wznowieniu zajęć po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Napastnik bez usprawiedliwiania opuszczał treningi, co ostatecznie sprawiło, że został odsunięty od drużyny.

Umowa Balotellego z Brescią Calcio obowiązuje do czerwca 2022 roku, ale zostanie automatycznie rozwiązana, jeżeli drużynie nie uda się utrzymać w Serie A. O to będzie bardzo trudno, bowiem na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu Brescia zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, tracąc dziewięć punktów do bezpiecznej lokaty.

W obecnym sezonie Balotelli rozegrał na boiskach Serie A 19 spotkań, zdobywając w nich pięć bramek.

Balotelli trafi do Serie C?

Włoskiemu napastnikowi może być w najbliższym czasie trudno znaleźć klub z czołowych europejskich lig, który zdecyduje się na jego zatrudnienie. Sky Sport Italia informuje natomiast, że poważnie zainteresowani sprowadzeniem Balotellego są przedstawiciele występującego w Serie C Como, które ostatni sezon zakończyło na 13. miejscu w grupie A.

Indonezyjscy właściciele zespołu z Lombardii rozpoczęli już nawet rozmowy z piłkarzem w tej sprawie i według włoskiej stacji telewizyjnej, są w stanie sprostać oczekiwaniom Balotellego.

Komentarze