Balotelli: Nigdy nie trenowałem tak ciężko

Mario Balotelli
Mario Balotelli fot. Tomasz Jastrzębowski / Foto Olimpik

Niewykluczone, że już we wtorek w spotkaniu w ramach włoskiej ekstraklasy w szeregach Bresci Calcio przeciwko Juventusowi FC zagra Mario Balotelli. Zawodnik w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów przekonywał, że przez ostatnie półtora miesiąca bardzo ciężko pracował.

Czytaj dalej…

– Bardzo ciężko pracowałem przez ostatnie półtora miesiąca. Mam wrażenie, że więcej niż przez ostatnią dekadę mojej kariery! – mówił Balotelli w rozmowie z DAZN.

– Oczywiście nie jestem jeszcze w stu procentach gotowy do gry, bo mam w nogach tylko dwa mecze kontrolne. Jestem jednak dobrej myśli, co do swojej dyspozycji. Po raz ostatni byłem w swojej aktualnej wadze, gdy byłem jeszcze piłkarzem Man City – dodał piłkarz.

Moim celem jest gra w reprezentacji Włoch na Euro 2020. Chociaż najpierw chcę jak najszybciej stać się kluczową postacią w Brescii – przekonywał włoski napastnik.

Wtorkowy bój przeciwko Starej Damie może być bardzo ciekawy, mając na uwadze to, że “SuperMario” może stanąć do rywalizacji z jednym z najlepszych piłkarzy świata, do czego Włoch się odniósł.

– Ronaldo jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Gra przeciwko takim piłkarzom to zawsze przyjemność. Postaram się zrobić wszystko, aby zdobyć bramkę, jeśli tylko otrzymam szansę gry. Obecność takiego piłkarza na boisku też będzie motywująco na mnie działać – skwitował Balotelli.

Komentarze