Bakayoko: To czy zostanę w Milanie nie zależy ode mnie

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Tiemoue Bakayoko jest wypożyczony do AC Milan z Chelsea FC do końca tego sezonu. Defensywny pomocnik chciałby zostać na San Siro, ale zdaje sobie sprawę, że nie wszystko zależy od niego.

Czytaj dalej…

– Dobrze się teraz układa klubowi oraz mi. Nie było punktu zwrotnego. Ja po prostu chciałem pokazać, że jestem wystarczająco dobry dla wielkiego klubu. Milan jest na innej planecie. Pierwszego dnia zostałem powitany przez Maldiniego i Leonardo. Od razu zdałem sobie sprawę, z czym mam do czynienia – powiedział Bakayoko  w rozmowie z Nice Matin.

– Potem doświadczyłem atmosfery na San Siro, która jest niesamowita. Milan to legendarny klub. Kto nie chciałby przez długi czas zostać w takim klubie jak Milan? – dodał.

– Mówiąc to, mam jednak cały czas ważny kontrakt z Chelsea przez kolejne trzy lata. Nie wszystko zależy więc ode mnie – przyznał.

24-latek jest obecnie jednym z kluczowych zawodników w zespole prowadzonym przez Gennaro Gattuso. Wystąpił w 26 meczach AC Milan we wszystkich rozgrywkach. Rossoneri mają opcję wykupienia go.

Komentarze