Bakayoko: Pobyt w Milanie jest niezwykły

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Tiemoue Bakayoko marzy o pozostaniu w Serie A? Wszystko na to wskazuje. Zawodnik wypożyczony do Mediolanu podzielił się z dziennikarzami swoją opinią na temat jego pobytu we Włoszech, przyznając, że chciałby tu pozostać na stałe.

Czytaj dalej…

Pomocnik Chelsea przeniósł się w lato do Milanu. Po stosunkowo słabym początku Bakayoko stał się jednym z głównych piłkarzy włoskiego klubu. Sam piłkarz nie wie jednak czy zostanie w Serie A, gdyż ekipa Rossonerich potrzebuje na jego wykup aż 35 milionów euro.

– Tak, znam plotki, które mówią, że jeśli Milan zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów to wykupi mnie na stałe. Nie mogę jednak o tym rozmawiać. Problem transferu to kwestia pomiędzy Chelsea i Milanem. Ja mogę tylko powiedzieć, że czuję się bardzo szczęśliwy, że gram we Włoszech – powiedział Bakayoko.

– Chcę podkreślić, że zostanie w Mediolanie jest moim marzeniem. Cieszę się, że klub myśli o mnie, ale mam ważną umowę z Chelsea i wszystko zależy od negocjacji pomiędzy tymi ekipami – dodał.

– W tej chwili chcę zakończyć sezon w pierwszej czwórce. Poza tym wierzymy, że możemy sięgnąć po Puchar Włoch. Potem będę myślał co dalej – zakończył.

Odnotujmy, że Tiemoue Bakayoko wystąpił łącznie już w 25 spotkaniach w tym sezonie, a na boisku spędził łącznie 1.859. Zawodnik nie zaliczył jednak żadnej asysty, ani nie strzelił żadnego gola.

Komentarze