Bakayoko: Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Tiemoue Bakayoko po niezbyt udanych pierwszych miesiącach w AC Milan jest obecnie kluczowym zawodnikiem Rossonerich. Pomocnik wypożyczony z Chelsea FC powiedział, że trener Gennaro Gattuso nauczył go jak być na boisku wojownikiem.

Czytaj dalej…

– Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre. Wszyscy jednak dobrze mnie przyjęli i miałem dobre warunki, aby pokazać się z dobrej strony – powiedział Bakayoko w rozmowie z Bros. Stories.

– Czasem wydaje ci się, że adaptacja będzie szybka i będziesz w stanie od razu pokazać 100 procent swoich umiejętności. Tak niestety jednak nie było, a kibice nie byli wobec mnie mili. Nie podobało mi się też to, co powiedział o mnie trener – przyznał Francuz.

– Nie będę tego powtarzał, ale to były ostre słowa. Zwłaszcza po tym jak zagrałem 20 minut w swoim pierwszym meczu. Było wtedy ciężko – podkreślił.

– Nie spodobało mi się to. Porozmawiałem z trenerem na ten temat i teraz jest lepiej. Znam jego charakter. Gattuso to jest trenerski wojownik i człowiek. On chciał przekazać mi tego ducha walki, którego wcześniej nie miałem – stwierdził.

Komentarze