Bakayoko na radarze Interu?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Sport Mediaset zasugerował na swoich łamach, że Tiemoue Bakayoko może być niebawem bohaterem sensacyjnego transferu. Wypożyczony z Chelsea FC do AC Milanu zawodnik może zasilić szeregi Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

Zdaniem włoskich mediów dyrektor generalny mediolańskiego klubu ma bardo dobre relacje z menedżerem piłkarza w postaci Federico Pastorello. Taki stan rzeczy może świadczyć o tym, że Francuz iworyjskiego pochodzenia może w kolejnej kampanii reprezentować barwy Czarno-niebieskich.

Przypomnijmy, że Milan na mocy porozumienia z decydentami The Blues ma możliwość wykupienia Bakayoko za 35 milionów. Im bliżej jednak letniego okna transferowego, tym bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że działacze Rossonerich nie zdecydują się na taki ruch, na co wpływ mają mieć kwestie ekonomiczne i dyscyplinarne.

Bardzo możliwe zatem, że zawodnik zostanie kolejny raz wypożyczony z Chelsea, co zainteresowany takim rozwiązaniem klub mogłoby kosztować 5-6 milionów euro. Transakcja ma też dawać możliwość transferu definitywnego, co wiązałoby się z wyłożeniem 30-32 milionów euro.

Komentarze