Ausilio: Perisić chce odejść, ale nie ma ofert

Ivan Perisić
Ivan Perisić fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Ostatnio we włoskich mediach do granic możliwości nagłośniony został temat, że szeregi Interu Mediolan może opuścić Ivan Perisić. Chorwat miał złożyć wniosek o zgodę na zmianę klubu. Głos w tej sprawie zabrał dyrektor sportowy teamu z miasta mody.

Czytaj dalej…

Prasa spekulowała, że Perisić może trafić do Arsenalu FC, a w jego miejsce do Interu miałby powędrować Mesut Özil. Wygląda jednak na to, że taka oferta została odrzucona przez mediolański klub, który oczekuje 40 mln euro za reprezentanta Chorwacji, godząc się ewentualnie na opcję wypożyczenia z obowiązkiem transferu definitywnego.

– Prawdą jest, że Perisić chce wyjechać za granicę, ale nie ma odpowiednich ofert – powiedział Piero Ausilio przedstawicielom mediów

– Ivan, jeśli zostanie z nami, to oczekuję od niego takiego samego profesjonalizmu, jak zawsze. Zamierzamy przywrócić go na właściwe tory i nie powinno to stanowić problemu. Nie sądzę, że zajmie to bardzo dużo czasu – dodał działacz Nerazzurrich.

– Mogę powiedzieć, że temat transferów w Interze jest już zamknięty. Mieliśmy pewne kłopot z Sime Vrsaljko, ale w związku z tym pozyskaliśmy Cedrica Soaresa – zaznaczył Ausilio.

– Inter miał trudną drogę w ciągu ostatnich kilku lat, trzykrotnie zmieniając właściciela, ale teraz mamy solidnego i ambitnego właściciela, który z czasem i cierpliwością może osiągnąć wspaniałe rzeczy – skwitował przedstawiciel klubu z Lombardii.

Komentarze