Ausilio kandydatem do zastąpienia Monchiego

Serie A
Serie A

Według informacji włoskich środków masowego przekazu, jeśli szeregi AS Romy opuści po sezonie Monchi Rodriguez, to jego miejsce w klubie z Wiecznego Miasta w roli dyrektora sportowego miałby zająć Piero Ausilio, który pracuje aktualnie w Interze Mediolan.

Czytaj dalej…

Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan, który przyczynił się do pozyskania przez Romę między innymi Cengiza Ündera, czy Justina Kluiverta, trafi niebawem do Arsenalu FC. W stołecznym klubie Monchi miałby pracować nad tym, aby szeregi tej ekipy zasilili Nicolas Pepe, czy Denis Suarez.

Letnia zamiana miejsc?

W związku z powyższym rzymianie staną przed zadaniem, którym byłoby pozyskanie nowego pracownika, odpowiadającego za transfery. W kręgu zainteresowania Wilków wymieniani byli ostatnio przed media Massimiliano Mirabelli i Daniele Faggiano, ale najwyższej stoją akcję przedstawiciela Nerazzurrich w osobie Ausilio.

Jeśli ostatecznie władzom Giallorossich nie uda się ściągnąć 44-latka z Interu, to ostatecznie Roma ma postawić na “swoich” ludzi, dając okazję do wykazania się Federico Balzarettiemu i Ricky’emu Massarze.

Komentarze