Atletico odpada z wyścigu po Icardiego

Serie A
Serie A

Według najnowszych doniesień mediów Mauro Icardi nie jest już na celowniku Atletico Madryt. Tym samym w gronie klubów zainteresowanych pozyskaniem Argentyńczyka znajdują się: Juventus FC, SSC Napoli, Real Madryt i Manchester United.

Czytaj dalej…

Icardi co prawda wrócił już do kadry meczowej mediolańskiego Interu po sześciu tygodniach nieobecności. Wygląda jednak na to, że przesądzone jest, że były kapitan Nerazzurrich rozstanie się z klubem z miasta mody.

W hiszpańskiej prasie pojawiły się ostatnio doniesienia, że w sprawie ewentualnego transferu zawodnika Atletico mogło się kontaktować z Wandą Nara, która reprezentuje interesy argentyńskiego napastnika. Niemniej FCInterNews, TuttoMercatoWeb i Sky Sport Italia sugerują, że hiszpański klub był zainteresowany pozyskaniem Icardiego, ale dwa lata temu, nie teraz.

Warto natomiast podkreślić, że wciąż poważnie zainteresowane pozyskaniem Argentyńczyka są dwa kluby z Włoch, czyli Juve i Napoli. Ponadto zawodnik znajduje się w kręgu zainteresowania Man Utd i madryckiego Realu. Zwłaszcza jeśli cena wywoławcza za piłkarza zostanie obniżona do 75 milionów euro.

Pamiętać trzeba natomiast, że Icardi ma w swoim kontrakcie wpisaną klauzule odstępnego, wynoszącą 110 milionów euro. Dotyczy ona jednak tylko klubów spoza Włoch i obowiązuje przez kilka tygodni w czerwcu i w lipcu.

Komentarze