Atalanta z kompletem

Serie A
Serie A Serie A

Zawodnicy Sassuolo przegrali z Atalantą 1:4. Goście w tym momencie są na trzecim miejscu w tabeli.

Tak naprawdę wynik tej potyczki został rozstrzygnięty już po 30 minutach. W tym okresie goście zdobyli bowiem trzy trafienia. Najpierw bramkę dla Atalanty zdobył – w szóstej minucie – Gomez.

Kilka minut potem bramkarza gospodarzy pokonał Gosens. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Gomez i było już 3:0 dla zawodników z Bergamo.

To nie był jednak koniec popisów strzeleckich gości. W 35. minucie trafienie na swoim koncie zanotował również Zapata.

W 62. minucie gospodarze nieco zmniejszyli straty. Bramkarza Atalanty Bergamo pokonał bowiem Defrel. Przewaga przyjezdnych cały czas była jednak znacząca.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie. Atalanta zwyciężyła zatem 4:1.

Sassuolo – Atalanta 1:4 (0:4)