Atalanta wyceniła Hojlunda. Gigantyczne pieniądze w grze

Rasmus Hojlund
Rasmus Hojlund fot. Pressfocus

Atalanta jest świadoma zainteresowania, jakie po pierwszym sezonie w Serie A wygenerował 20-letni Rasmus Hojlund. Klub z Bergamo oczekuje za niego tego lata gigantycznych pieniędzy.

  • Rasmus Hojlund jest rozchwytywany przez czołowe europejskie kluby
  • Atalanta oczekuje za 20-latka nawet 100 milionów euro
  • Ta kwota może odstraszyć Manchester United

Atalanta przesadziła z wyceną?

Rasmus Hojlund trafił do Bergamo w sierpniu 2022 roku. Nieoczekiwanie od samego początku był dla swojej drużyny ważnym ogniwem. Zanotował fenomenalny start na boiskach Serie A, natomiast później nie był w stanie utrzymać regularności. Sezon 2022/2023 zakończył z dorobkiem w postaci dziewięciu trafień oraz czterech asyst w 32 ligowych występach.

20-latek zaimponował także w swoich pierwszych meczach dla reprezentacji Danii, gdzie uzbierał już pięć bramek. Nie ulega wątpliwościom, że 20-latek jest olbrzymim talentem, który ściąga na siebie zainteresowanie europejskich gigantów.

Atalanta jest świadoma potencjału, jaki drzemie w młodziutkim napastniku, dlatego wierzy, że zarobi na nim wielkie pieniądze. Władze klubu wyceniły go aż na 100 milionów euro. To zdecydowanie więcej, niż szacował Manchester United, który przygotowywał ofertę w okolicach 47 milionów euro.

Czerwone Diabły z pewnością nie będą w stanie sprostać oczekiwaniom Atalanty. W tej chwili transfer jest bardzo dużą niewiadomą.

Zobacz również: Chelsea rezygnuje z Onany. Jaka przyszłość czeka bramkarza Interu?

Komentarze