Atalanta sięgnie po wahadłowego? Transfer na ostatniej prostej

Wilfried Singo
Wilfried Singo IMAGO / Marco Canoniero

Wilfried Singo jest o krok od przeprowadzki do Atalanty Bergamo. Iworyjski wahadłowy uzgodnił już z “La Deą” warunki umowy, która ma obowiązywać przez cztery lata. Natomiast koszt transferu 22-latka z Torino wyniesie około 8 milionów euro – informuje Nicolo Schira.

  • Wilfried Singo jest blisko transferu do Atalanty Bergamo
  • Iworyjczyk uzgodnił już warunki kontraktu z “La Deą”
  • Torino zarobi na odejściu 22-latka około 8 milionów euro

Wilfried Singo blisko transferu do Atalanty

Nicolo Schira za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że szeregi Atalanty Bergamo lada moment może zasilić nowy wahadłowy. Chodzi o Wilfrieda Singo, który już uzgodnił z “La Deą” osobiste warunki kontraktu. Umowa będzie obowiązywać przez cztery lata, a na jej mocy 22-latek będzie zarabiał około milion euro rocznie.

Koszt transferu Wilfrieda Singo z Torino oscyluje w granicach 7-8 milionów euro. Negocjacje z “Granatą” w sprawie transferu iworyjskiego wahadłowego nie należały do najłatwiejszych. Przekonał się o tym choćby AC Milan, który również próbował pozyskać reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Wilfried Singo do Torino trafił z iworyjskiego AS Denguele w 2019 roku. 22-latek do tej pory rozegrał 108 spotkań w barwach “Granaty”. Udało mu się siedmiokrotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować 10 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia zawodnika na 12 milionów euro.

Sprawdź także: Napoli z nową ofertą za potencjalnego następcę Zielińskiego

Komentarze