Atalanta sięgnie po wychowanka FC Barcelony?

Munir
Munir PressFocus

Jak donosi portal “Calciomercato.com”, Atalanta Bergamo jest na dobrej drodze, aby uzgodnić warunki przeprowadzki Munira El Haddadiego. Kontrakt wychowanka Barcelony z Getafe wygasa wraz z końcem czerwca, więc popularna “La Dea” ma szansę zakontraktować go na zasadzie wolnego transferu.

  • Kontrakt Munira z Getafe wygasa wraz z końcem czerwca
  • Wychowanek Barcelony jest bardzo bliski transferu do Atalanty
  • Obie strony prowadzą zaawansowane rozmowy

Munir zawita na boiska Serie A?

Portal “Calciomercato.com” informuje, że Munir El Haddadi jest bardzo bliski przeprowadzki do Włoch. Bowiem 27-letni napastnik prowadzi zaawansowany rozmowy z władzami Atalanty Bergamo. Kontrakt reprezentanta Maroko z Getafe nie został przedłużony, więc “La Dea” może negocjować warunki umowy bezpośrednio z piłkarzem.

Atalanta latem planuje sprowadzić do zespołu napastnika. Prawdopodobnie klub wkrótce opuści rewelacja rozgrywek Rasmus Hojlund, a do tego nie jest znana przyszłość Luisa Muriela oraz Duvana Zapaty. Munir profilem bardziej przypomina tego pierwszego Kolumbijczyka, który u Gian Piero Gasperiniego pełnił różne ofensywne role. Bardzo możliwe, że “La Dea” w letnim okienku transferowym sprowadzi jeszcze jednego ofensywnego gracza.

Munir El Haddadi pierwsze piłkarskie kroki stawiał w akademii FC Barcelony. Jednak w zespole “Dumy Katalonii” nigdy nie zaistniał. Ostatnio reprezentował barwy Getafe, w której barwach w niedawno zakończonym sezonie rozegrał 31 spotkań. Marokański napastnik siedmiokrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zanotował jedną asystę.

Sprawdź także: Beniaminek z pierwszym letnim transferem

Komentarze