Atalanta – Fiorentina: Piątek ma straszyć defensywę La Dei

Krzysztof Piątek (z prawej)
Krzysztof Piątek (z prawej) fot. PressFocus

Atalanta BC w bardzo ciekawie zapowiadającym się starciu w ramach 1/4 finału Pucharu Włoch zagra dzisiaj z Fiorentiną. Gospodarze podejdą do tej potyczki bez Duvana Zapaty. Tymczasem w wyjściowym składzie Fioletowych ma się znaleźć Krzysztof Piątek.

  • Kolejny półfinalista Coppa Italia zostanie wyłoniony w Bergamo
  • O awans do kolejnej rundy rozgrywek na Gewiss Stadium powalczą dzisiaj o 18:00 zespoły Atalanty i Fiorentiny
  • W szeregach teamu z Florencji okazję do gry ma otrzymać Krzysztof Piątek

Piątek z szansą na występ

Atalanta BC przystąpi do starcia z ekipą Vincenzo Italiano w roli faworyta. Mimo wszystko piłkarze Fiorentiny mają nadzieję sprawić niespodziankę na Gewiss Stadium.

Ekipa z Bergamo przystąpi do spotkania z Fioletowymi poważnie osłabiona. Wyłączeni z gry w tym meczu będą również Aleksiej Miranczuk i Josip Ilić. Gotowi do gry mają być natomiast: Davide Zappacosta, czy Hans Hateboer.

Tymczasem w drużynie z Florencji rządzić mają przede wszystkim Krzysztof Piątek oraz Jonathan Ikone. Polski napastnik wygląda na to, że tym razem wygryzie z wyjściowej jedenastki Arthura Cabrala. Okazji do gry nie otrzyma natomiast zawieszony Bartłomiej Drągowski.

Puchar Włoch. Atalanta – Fiorentina: przewidywane składy

Atalanta (3-4-1-2): Musso – Dżimsiti, Demiral, Palomino, Zappacosta, De Roon, Koopmeiners, Maehle, Pasalic, Malinowski, Muriel

Fiorentina (4-3-3): Terracciano – Odriozola, Milenkovic, Quarta, Biraghi, Bonaventura, Torreira, Maleh, Ikone, Piatek, Gonzalez.

Czytaj więcej: Juventus – Sassuolo: przewidywane składy

Komentarze