Atalanta nagrodzi wychowanka nowym długoletnim kontraktem

Nicolo Cambiaghi
Nicolo Cambiaghi IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto

Atalanta Bergamo uzgodniła warunki umowy z Nicolo Cambiaghim. Włoski napastnik podpisze z “La Deą” nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez pięć najbliższych sezonów – informuje Nicolo Schira.

  • Atalanta wiąże przyszłość z Nicolo Cambiaghim
  • Utalentowany napastnik został nagrodzony nowym kontraktem
  • Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2028 roku

Atalanta przedłuży kontrakt z Nicolo Cambiaghim

Za pośrednictwem Twittera Nicolo Schira poinformował, że Atalanta Bergamo wkrótce przedłuży umowę z utalentowanym napastnikiem. Mowa o Nicolo Cambiaghim, który coraz śmielej wchodzi do seniorskiej piłki. Nowy kontrakt 22-latka z “La Deą” będzie obowiązywała do 30 czerwca 2028 roku.

Nicolo Cambiaghi jest wychowankiem Atalanty Bergamo. Klub od trzech lat wypożyczał tego napastnika – najpierw do Reggiany, później Pordenone, a w ostatnim sezonie Empoli. Z każdym kolejnym rokiem 22-latek robi ogromne postępy i już w nadchodzących rozgrywkach Serie A może pełnić ważną rolę w zespole Gian Piero Gasperiniego.

Wychowanek Atalanty Bergamo w minionej kampanii rozegrał 28 spotkań na boiskach Serie A w koszulce Empoli. W tym czasie udało mu się sześciokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować dwie asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia Cambiaghiego na 8 milionów euro.

Sprawdź także: Giganci Serie A walczą o zawodnika Monzy. Transfer kwestią czasu

Komentarze