Atalanta zwiąże się nową umową z bramkarzem

Francesco Rossi
Francesco Rossi IMAGO / Nicolo Campo

Atalanta Bergamo uzgodniła warunki kontraktu z Francesco Rossim. Lada moment włoski golkiper podpisze z klubem nową umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku – donosi Nicolo Schira.

  • Atalanta Bergamo uzgodniła warunki kontraktu z Francesco Rossim
  • Nowa umowa włoskiego golkipera będzie obowiązywała do 30 czerwca 2025 roku
  • 32-latek pełni rolę trzeciego golkipera w drużynie “La Dei”

Atalanta Bergamo przedłuży kontrakt z Francesco Rossim

Jak wynika z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę, Atalanta Bergamo uzgodniła warunki kontraktu z Francesco Rossim. Włoski bramkarz lada moment podpiszą nową umowę, która będzie obowiązywała przez dwa najbliższe sezony.

Francesco Rossi jest związany przez całą karierę z Atalantą Bergamo. Jednak przez wiele lat reprezentował barwy innych klubów. Był wypożyczany do Lumezzane, Cuneo, Pavii, Lupa Romy, Praty, czy Teramo. W zespole “La Dei” rozegrał zaledwie pięć spotkań, w których dwukrotnie udało mu się zachować czyste konto.

Atalanta Bergamo i Gian Piero Gasperini wiążą przyszłość z Francesco Rossim, ponieważ 32-latek jest silnie związany z klubem. Nie narzeka, że pełni w drużynie marginalną rolę, a do tego jego pensja nie wpływa znacząco na budżet “La Dei”.

Sprawdź także: Były kapitan Cagliari ma nową drużynę. Powrót do Brazylii

Komentarze