Asystent Allegriego skomentował porażkę z Monzą. “Musimy dojrzeć światło na końcu tunelu”

Massimiliano Allegri i Marco Landucci
Massimiliano Allegri i Marco Landucci fot. PressFocus

Juventus rozczarował w niedzielne popołudnie, przegrywając w roli gościa z Monzą na Stadio Arechi. Stara Dama przegrał po golu Christiana Gytkjaera. Po zakończeniu meczu kilka słów na temat potyczki wyraził Marco Landucci, zastępujący na ławce zawieszonego Massimiliano Allegriego.

  • Juventus jest już od pięciu meczów bez wygranej, licząc wszystkie rozgrywki
  • Marco Landucci ocenił spotkanie z beniaminkiem Serie A
  • Drużyna z Allianz Stadium zaliczyła pierwszą ligową porażkę w tej kampanii

Juventus znów rozczarował

Juventus nie spełnia pokładanych w nim nadziei w trakcie kampanii 2022/2023. Następstwem takiego obrotu wydarzeń jest to, że niepewny jest los aktualnego opiekun Bianconerich. Tymczasem na temat potyczki z Monzą wypowiedział się asystent Massimiliano Allegriego.

– Być może przegrana z Benfiką w Lidze Mistrzów była większym ciosem dla naszej psychiki, niż myśleliśmy. To są jednak wymówki, które mają sensu. Musimy zamknąć usta i pracować – powiedział Marco Landucci cytowany przez Football Italia.

– Oczywiście nikt w tej sytuacji nie jest szczęśliwy, ale żeby wszystko zmienić, możemy tylko ciężej pracować. Dobrze zaczynamy spotkania, ale potem przestajemy grać. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest praca w ujednolicony sposób – przekonywał trener.

Zobacz także:

– Oczywiste jest, że odczuwalny jest brak czterech lub pięciu zawodników, ale nie powinno to być wymówką. Po prostu musimy grać lepiej, podnosić głowy i dawać odpowiedź na boisku, a nie słowami – zaznaczył Landucci.

– Nasze problemy można rozwiązać i jestem pewny, że możemy je poprawić. Teraz wszystko jest przedstawione w ponurych barwach, ale musimy zobaczyć światło na końcu tunelu – powiedział trener, który kierował zespołem pod nieobecność Massimiliano Allegri.

Czytaj więcej: Paulo Sousa odpowiedzią na problemy Juventusu? Sensacyjne doniesienia z Włoch

Komentarze

Na temat “Asystent Allegriego skomentował porażkę z Monzą. “Musimy dojrzeć światło na końcu tunelu”