AS Roma zwleka z transferem napastnika. “Nawet jeśli przyjdzie Mbappe, będzie to zbyt późno”

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. Imago/ Independent Photo Agency
  • Od ponad dwóch miesięcy AS Roma szuka nowego napastnika
  • To efekt poważnej kontuzji, której nabawił się Tammy Abraham
  • Obecna sytuacja kadrowa martwi Jose Mourinho

Rzymianie staną na wysokości zadania?

Na początku czerwca Tammy Abraham doznał poważnej kontuzji, która może go eliminować z gry nawet do końca 2023 roku. AS Roma rozgląda się za napastnikiem, który zastąpi Anglika. Pomimo upływu aż dwóch miesięcy, na Stadio Olimpico wciąż nie zameldował się nowy zawodnik.

Jose Mourinho jest niezadowolony z sytuacji kadrowej. Uważa, że ruchy transferowe są dokonywane zbyt wolno. Sezon ligowy rusza już niebawem.

Wszystko jest nie tak. Wściekam się na godzinę, a później wracam do myślenia nad pozytywnymi kwestiami. Jeśli chodzi o wyimaginowanego napastnika, mogę powiedzieć, ze nawet jeśli Kylian Mbappe przyjdzie do nas w przyszłym tygodniu to będzie to zbyt późno.

– Po kontuzji Tammy’ego Abrahama znaleźliśmy się w sytuacji, w której żaden trener na świecie nie chciał by być. Nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy. Ale mówienie, że jestem w trakcie otwartej wojny z klubem, jest bardzo błędne.

– Tammy doznał kontuzji 5 czerwca – mówimy o 63, 64 dniach, które od tamtego czasu minęły. Dla mnie liczy się jedno nazwisko, ale usłyszałem, że pozyskanie go nie jest możliwe – zdradza.

Zobacz również: Milik trafi pod skrzydła Jose Mourinho? Niepewna przyszłość Polaka

Komentarze