AS Roma w poszukiwaniu nowego napastnika

Tammy Abraham
Tammy Abraham fot. PressFocus

AS Roma może wkrótce rozstać się z Edinem Dzeko. W związku z tym będzie zmuszona znaleźć nowego napastnika. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że W miejsce Bośniaka do ekipy ze Stadio Olimpico może trafić ktoś z dwójki Alexander Isak-Tammy Abraham.

  • AS Roma planuje jeszze tego lata wzmocnić się soldinie w ofensywie
  • Nowe wiadomość w. ewentualnych transferów Giallorossich podał Pedro Almeida ze Sky Sport Italia
  • Tammy Abraham i Alexander Isak znajdują się na radarze rzymian

AS Roma szuka następcy Edina Dzeko

AS Roma na dwa tygodnie przed startem nowej kampanii Serie A zamierza solidnie wzmocnić się w ataku. Z jednej strony Giallorossi mogą stracić doświadczonego napastnika. Z drugiej jednak pożądane może być pozyskanie przez Romę młodszego i bardziej perspektywicznego napastnika.

Sky Sport Italia twierdzi, że na radarze rzymian jest aktualnie dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Tammy Abraham z Chelsea. Napastnik w przypadku dołączenia Romelu Lukaku do teamu z Londynu może być zmuszony do zmiany barw klubowych. Anglik znajduje się też w kręgu zainteresowania Atalanty.

Inną opcją w kontekście wzmocnienia siły ofensywnej Wilków może być Alexander Isak. Reprezentant Szwecji w przyszłym miesiącu skończy 22 lata. Wyróżnił się tym, że rozegrał już 26 spotkań w drużynie narodowej, zdobywając sześć bramek.

Ekspert ds. transferów Pedro Almeida przekonuje także, że na celowniku Romy jest też Haris Seferovic. Reprezentant Szwajcarii występuje aktualnie w Benfice Lizbona.

Czytaj więcej: Inter może wzmocnić się kosztem Lazio

Komentarze