Arthur rozczarował Kloppa, dziwny przypadek Brazylijczyka

Arthur
Arthur fot. PressFocus

Liverpool w trakcie ostatniego okna transferowego zdecydował się na wypożyczenie Arthura z Juventusu. TuttoMercatoWeb daje do zrozumienia, że wkrótce przygoda Brazylijczyka z ekipą z Anfield Road może dobiec końca. Angielski klub rozważa pozyskanie nowego pomocnika zimą, a jeśli tak się stanie, to angielski klub skróci wypożyczenie 26-latka.

  • Arthur to jeden z najbardziej nieudanych transferów Juventusu w historii
  • Brazylijczyk tego lata został wypożyczony z turyńskiej ekipy do Liverpoolu
  • Nieco ponad dwa tygodnie potrzebował Juergen Klopp, aby zweryfikowac możliwości byłego piłkarza Barcelony

Klopp dał się nabrać na złudny potencjał Arthura?

Liverpool niespodziewanie w ostatnich dniach okna transferowego zdecydował się na wypożyczenie Arthura z Juventusu. Kibice Starej Damy przyjęli tę wiadomość jak uśmiech od losu. Wyglądało na to, że przedstawiciel Serie A w końcu pozbył się piłkarza, który w Juve był piątym kołem u wozu.

Nieco ponad dwa tygodnie minęły od zamknięcia okna transferowego. Tymczasem TuttoMercatoWeb przekonuje, że Juergen Klopp ma już dość Arthura. Do tego stopnia, że zimą chce pozyskać nowego pomocnika do środka pola. Tym samym skomplikowana jest przyszłość Brazylijczyka, bo Juventus też nie wiąże z nim przyszłości.

Arthur nie zaprezentował poziomu, jakiego oczekują od niego przedstawiciele The Reds. Menedżer Liverpoolu też nie ukrywa, że spodziewał się innego typu zawodnika.

W tej kampanii brazylijski pomocnik spędził na boisku zaledwie 13 minut. Arthur okazję do gry otrzymał w starciu przeciwko Napoli (1:4) w Lidze Mistrzów. Z kolei w spotkaniach z Evertonem i Ajaxem zawodnik całe zawody spędził na ławce.

Czytaj więcej: Przed 7. kolejką Serie A: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze