Arsenal poszukuje zarobku. Inter rozbije bank na napastnika?

Folarin Balogun
Folarin Balogun fot. Imago/Beautiful Sports

Inter Mediolan chce tego lata ściągnąć jeszcze jednego napastnika. Na szczycie listy życzeń znajduje się Folarin Balogun, za którego Arsenal oczekuje dużych pieniędzy. Nerrazzuri spełnią żądania i wzmocnią ofensywę?

  • Inter Mediolan rozgląda się za nowym napastnikiem
  • Na szczycie listy życzeń znajduje się Folarin Balogun
  • Arsenal oczekuje za swojego strzelca 40 milionów euro

Nerrazzuri wydadzą fortunę?

Inter Mediolan pozyskał już tego lata Marcusa Thurama, który do drużyny dołączył w ramach wolnego transferu. Finalista Ligi Mistrzów długo pracował także nad definitywnym ściągnięciem Romelu Lukaku, który miniony sezon spędził w Mediolanie na wypożyczeniu. Chelsea stawiała jednak spore żądania, a ponadto sam Belg rozpoczął negocjacje z innymi klubami, co skutecznie zniechęciło włodarzy Interu.

Aktualnie na szczycie listy życzeń znajduje się Folarin Balogun, który ma za sobą bardzo udaną kampanię w Ligue 1. Tego lata wrócił do Londynu, lecz Arsenal nie wiąże z nim przyszłości. Zamierza wykorzystać jego wystrzał formy i sprzedać go za duże pieniądze, tak aby móc zrealizować swoje cele transferowe.

Kanonierzy wycenili Baloguna na 40 milionów euro. Inter próbuje wynegocjować niższą kwotę, natomiast nie ma ku temu zbyt wielu argumentów. Były napastnik Reims cieszy się sporym zainteresowaniem.

Zobacz również: Juventus wciąż naciska na Chelsea ws. Lukaku

Komentarze