Marko Arnautović liczy na hitową przeprowadzkę

Marko Arnautović
Marko Arnautović IMAGO / Manuel Binder

Odejście Marko Arnautovicia z Bolonii podczas letniego okienka transferowego jest prawdopodobne. 34-letni napastnik ma nadzieję, że odezwą się do niego działacze Romy lub Juventusu – podaje “Corriere di Bologna”.

  • Marko Arnautović latem chciałby przejść do jednego z gigantów Serie A
  • Napastnika łączono z Milanem, ale po odejściu Paolo Maldiniego ten transfer jest nierealny
  • Dlatego 34-latek liczy, że propozycję złoży mu AS Roma lub Juventus

Marko Arnautović bohaterem wielkiego transferu?

Marko Arnautović w przyszłym tygodniu powinien wrócić do treningów z Bolonią, ale jego otoczenie nadal ciężko pracuje, szukając mu nowego klubu. 34-letni austriacki napastnik wypadł z łask trenera Thiago Motty i jest chętny do opuszczenia ekipy z regionu Emilia-Romania tego lata.

Mierzący 192 cm wzrostu atakujący strzelił 10 goli w 21 występach w Serie A w zeszłej kampanii, ale pięć z nich zdobył pod wodzą poprzednika Thiago Motty, Sinisy Mihajlovicia. Jak donosi Corriere di Bologna, otoczenie Marko Arnautovicia pracuje nad znalezieniem mu nowej drużyny.

Po odejściu Paolo Maldiniego pomysł przenosin do Milanu nie wchodzi w grę, ale 34-latek wciąż wierzy w przeprowadzkę do Romy, która obecnie skupia się na innych celach. Reprezentant Austrii ma również nadzieję, że w najbliższych miesiącach odezwie się do niego Juventus.

Massimiliano Allegri jest fanem doświadczonego napastnika, ale do transferu mogłoby dojść tylko w przypadku sprzedaży Dusana Vlahovicia.

Komentarze