Arka vs Jagiellonia. Zapowiedź, typy, kursy

Santi Samanes
Santi Samanes fot. Michał Puszczewicz / Arka.gdynia.pl

Najbliższy piątek to bardzo ważny dzień dla sympatyków naszej rodzimej Ekstraklasy. O godzinie 18:00 rozegrany zostanie bowiem pierwszy meczu sezonu 2019/2020, a do pojedynku staną piłkarze gdyńskiej Arki i białostockiej Jagiellonii. Kto wygra? Zachęcamy do wspólnego typowania wyników, a także do zapoznania się z naszą zapowiedzią, w której znajdziecie m.in. ofertę legalnych polskich bukmacherów.

Czytaj dalej…

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, historia

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą dwadzieścia dwa razy w starciach ligowych. Osiem razy górą była ekipa z Białegostoku, zaś sześciokrotnie mogli cieszyć się piłkarze z Gdyni. W ostatnim sezonie dwukrotnie wygrała Jagiellonia (0:2 i 3:1).

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

Zespół z Trójmiasta rozegrał w lipcu cztery spotkania. Trzykrotnie Arka wychodziła z nich zwycięską ręką (z Chojniczanką, Olimpią Elbląg czy niemieckim Chemnitzer FC), zaś raz zremisowała jeden do jednego z brytyjskim Larne.

Z kolei Jagiellonia w lipcu zdążyła rozegrać tylko dwa mecze. Najpierw przegrała z greckim Olympiakosem aż zero do pięciu, zaś następnie pokonała trzy do zera litewski Atlantas Kłajpeda.

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, sytuacja kadrowa

W zespole gospodarzy nie zobaczymy Jana Łosia, który zmaga się z kontuzją. Z kolei wśród Białostocczan zabraknie prawdopodobnie Ivana Runje. Możliwe, że w piątkowym meczu nie zagra także Bartosz Kwiecień.

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, kursy

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, 1×2 kursy
STSFortunaTotolotekLvbetforBETEtotoPZBukNajlepszy kurs
Wygrana Arki2,852,972,902,852,902,852,85Sprawdź ofertę Fortuny
Remis3,403,403,403,353,453,403,35Sprawdź ofertę forBET
Wygrana Jagiellonii2,452,502,452,452,462,502,45Sprawdź ofertę Fortuny
Kursy aktualne na 18.07.2019 20:00

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, dwa freebety 20 zł od Etoto

Legalny bukmacher Etoto przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy mogą uzyskać nawet 40 zł w postaci darmowych zakładów. Pierwszy darmowy zakład w wysokości 20 zł otrzymujemy już w momencie rejestracji. Drugi przyznawany jest przy wpłacie drugiego depozytu, jeżeli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł.

Przejdź na stronę Etoto

Po odebraniu każdego darmowego zakładu 20 zł gracz będzie miał 30 dni skorzystanie z niego, który można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny kurs takiego zakładu to 2.20, a minimalny kurs pojedynczej zdarzenia to 1.30. Do końcowej wygranej z darmowego zakładu nie będzie wliczana jego stawka.

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

W pierwszym meczu nowego sezonu postawimy bezpiecznie na remis. Nie wiemy w jakiej formie są obie ekipy, więc podział punktów wydaje nam się realnym scenariuszem (1:1).

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta Totolotka na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta Lvbet na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta Fortuny na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta ForBet na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta eToto na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Oferta PZBuk na mecz Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok >>

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, przewidywane składy

Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Danch, Helstrup, Marciniak – Deja, Busuladzić – Antonik, Nalepa, Santi Samanes – Kolev

Jagiellonia Białystok: Santini – Wójcicki, Mitrović, Arsenić, Guilherme – Romanczuk, Poletanović – Juan Camara, Struski, Jesus Imaz – Mudrinski

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Piątkowe starcie Arka – Jagiellonia będzie transmitowane na antenie CANAL + Sport. Początek meczu już o godzinie 18:00.

Komentarze