Utalentowany Polak na celowniku beniaminka

Ariel Mosór
Ariel Mosór PressFocus

Ariel Mosór ma za sobą znakomity sezon w barwach Piasta Gliwice. Został na koniec sezonu wybrany nawet młodzieżowcem Ekstraklasy. Jak donosi Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, 20-letni defensor znalazł się pod obserwacją Genoi, która wraca do Serie A po rocznej przerwie.

  • Ariel Mosór został wybrany ostatni młodzieżowcem sezonu
  • Teraz 20-latek jest celem transferowym Genoi
  • Defensor wyceniany jest na 1,5 miliona euro

Genoa obserwuje Ariela Mosóra

Ariel Mosór był w niedawno zakończonym sezonie Ekstraklasy jednym z najlepszych zawodników ligi na swojej pozycji. W poniedziałek odebrał nawet statuetkę dla najlepszego młodzieżowca. To może być tylko początek sukcesów w karierze 20-letniego stopera, bowiem jak donosi Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, pozyskaniem wychowanka Legii Warszawa poważnie jest zainteresowana Genoa, która wraca do włoskiej elity po rocznej przerwie.

– Ariel Mosór może trafić do beniaminka Serie A – Genoi. Klub obserwuje go od dawna. W grę wchodzą także inne kierunki z Włoch. Sytuacja Młodzieżowca Sezonu ma się wyjaśnić w najbliższych tygodniach. Piast chciałby szybko zamknąć sprawę – przekazał Tomasz Włodarczyk

Ariel Mosór ma obowiązujący kontrakt z Piastem Gliwice do 30 czerwca 2024 roku. Na ten moment “Transfermarkt” wycenia 20-latka na 1,5 miliona euro.

Sprawdź także: Pomocnik Chelsea zdecydowany na przeprowadzkę do Serie A

Komentarze